Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Ваш кошик порожній

Виробництво

Українська вишивка — один із видів народного декоративного мистецтва українців; орнаментальне або сюжетне зображення на тканині, шкірі, виконане різними ручними або машинними швами; один із найпоширеніших видів ручної праці українських жінок і, зокрема, дівчат. Вишивку вживають в українському народному побуті передусім на предметах одягу, в основному на жіночих і чоловічих сорочках. Крім того, вишивки поширені на предметах домашнього вжитку, як наліжники, обруси, наволочки,рушники тощо.

В'язання — процес виготовлення виробів (зазвичай елементів одягу) з безперервних ниток шляхом згинання їх у петлі й з'єднання петель одна з одною за допомогою нескладних інструментів вручну (в'язальний гачок , спиці, голка) або на спеціальній машині (механічне в'язання).

Машинна вишивка – це можливість вишивати на тканині, завдяки сучасним технологіям та їх постійному розвитку. Машинна вишивка - дозволяє наносити зображення (вишиванки, логотипів, емблем, символіки) на одяг (футболки, кофти...), на рушники, на фартухах, на постільній білизні та інших виробах з тканини. Вартість виробу виконаного на такому обладнанні залежить від загальної кількості стібків і складності виконання малюнку (розраховується по ціні за 1000 стібків). Окремо оплачуються послуги з розробки дизайну вишивки та пошиття.

Вишиваємо та в'яжемо під замовлення

Оскільки рукоділля - це творчість, яка потребує постійної допомоги, ми завжди готові з радістю проконсультувати Вас по телефону або через електронну пошту і допомогти вибрати потрібний товар.